Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

“Skybrake” attīstība līdz pilnvērtīgai jaunākās paaudzes sistēmai sākās 1997. gadā, kad tika uzsākts darbs pie auto aizsardzības un uzraudzības risinājumu izstrādes. Pieredzes akumulācija 22 gadu garumā šodien nodrošina to, ka ar “Skybrake” palīdzību par sava autoparka drošību un efektivitāti ir pārliecināti jau vairāk nekā 2’500 klientu.

Idejas pirmsākumi meklējami 90. gadu beigās, kad redzējām nepieciešamību pēc auto uzraudzības risinājumiem un bijām pārliecināti, ka tas ir tikai pilnvērtīga piedāvājuma sākums. Kopš tā laika ir iegūtas nenovērtējamas zināšanas par produkta attīstībā visa tā cikla ietvaros – no idejas par Skybrake un prototipa izstrādes līdz pat tā ražošanai, uzstādīšanai un komunikācijai ar gala patērētāju.

Mūsu ilgstošā darbības pieredze ļauj klientiem piedāvāt kvalitatīvas, pārbaudītas un katra uzņēmuma specifikai piemērotas “Skybrake” sistēmas un GPS iekārtas, ar kurām aprīkoti jau vairāk nekā 20’000 tehnikas vienību.