Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

“Skybrake” attīstība līdz pilnvērtīgai jaunākās paaudzes sistēmai sākās 1997. gadā, kad tika uzsākts darbs pie auto aizsardzības un uzraudzības risinājumu izstrādes. Pieredzes akumulācija 22 gadu garumā šodien nodrošina to, ka ar “Skybrake” palīdzību par sava autoparka drošību un efektivitāti ir pārliecināti jau vairāk nekā 2’500 klientu.

Idejas pirmsākumi meklējami 90. gadu beigās, kad redzējām nepieciešamību pēc auto uzraudzības risinājumiem un bijām pārliecināti, ka tas ir tikai pilnvērtīga piedāvājuma sākums. Kopš tā laika ir iegūtas nenovērtējamas zināšanas par produkta attīstībā visa tā cikla ietvaros – no idejas par Skybrake un prototipa izstrādes līdz pat tā ražošanai, uzstādīšanai un komunikācijai ar gala patērētāju.

Mūsu ilgstošā darbības pieredze ļauj klientiem piedāvāt kvalitatīvas, pārbaudītas un katra uzņēmuma specifikai piemērotas “Skybrake” sistēmas un GPS iekārtas, ar kurām aprīkoti jau vairāk nekā 20’000 tehnikas vienību.

Vadība

Jānis

Mentors un GPS biznesa vadītājs, kopā ar Autonamu jau 15 gadus. Zina, ka augstus panākumus var sasniegt efektīvu un pārdomātu procesu rezultātā, tāpēc ir skarbs pret nelietderīgi iztērētu darbalaiku. Ir pārliecināts, ka vienmēr ir iespējams atrast kompromisu starp klientu vēlmēm un neiespējamo.

Pārdošanas centrs

Sanita

Labprāt strādā ar jebkuras jomas profesionāļiem, bet vislabāk saprotas ar lauksaimniekiem, jo zina, kā ar GPS iekārtām aprīkot pat vissarežģītākās ierīces. Ar viņas gādību jau vairāk nekā 6 gadus raža vienmēr tiek novākta laikus, jo tehnika ir drošībā.

Juris

Punktualitātes paraugs, kas piedavās īsto risinājumu nestandarta situācijā. Viņš gaida arvien jaunus izaicinājumus un nāk klajā ar arvien jauniem autoparka uzraudzības sistēmas pielietojumiem.

Atbalsta mehānisms

Natālija

Ja priekšā uzdevums, kas prasa nopietnu iedziļināšanos, viņa ir īstā, pie kā vērsties. Teicams palīgs, kad nepieciešams tikt galā ar klientu atskaitēm, degvielas patēriņu un saņemtajiem GPS datiem.

Jeļena

Rūpīgi uzklausa klientus, nomierina tos, pacietīgi sniedz atbildes uz svarīgajiem jautājumiem un uzlabo garstāvokli uz atlikušo dienas daļu

Servisa tīkls

Ilmārs

Elektronikas eksperts, kas vairāk nekā 10 gadu laikā Autonama komandā ir izmēģinājis vairāk nekā 100 dažādas GPS iekārtas. Viņa padomus ir vērts ņemt vērā, autoparks būs ieguvējs.

Amata meistari

Atsaucīgi un punktuāli darbinieki, kuru ilggadējā pieredze auto elektronikā, GPS un degvielas uzskaites tehnoloģijās palīdzēs jebkuram autotransporta uzraudzības sistēmas lietotājam.

Sistēmas programmētāji

Prot gan programmēt, gan iedziļināties tehnoloģijas un pakalpojuma būtībā. Ne mazāk svarīgi ir arī tas, ka ar klientiem viņi spēj sarunāties saprotamā valodā, ne tikai binārajā kodā.