Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Mērķis

Efektīva uzņēmuma autoparka uzraudzība – resursu optimizācija, ilgtermiņa plānošana, transportlīdzekļu drošība, efektīva loģistika un vienkārša grāmatvedība.

Ieguvumi

Laika un finanšu līdzekļu ekonomija – mazāks nobraukto kilometru skaits, ietaupīta degviela, īsāks ceļā pavadītais laiks, kā arī mazāks administratīvais slogs atskaišu sagatavošanai.

Rezultāts

Lētāki esošie uzņēmējdarbības risinājumi, ko iespējams novirzīt plašākai uzņēmuma darbībai, piemēram, ātrāks darbs ļauj autovadītājam vienas darbadienas laikā apkalpot vairāk klientu vai veikt vairāk piegāžu, automātiska atskaišu izveide atvieglo ikdienas lietvedību.

Samazināts degvielas patēriņš

Efektīva maršrutu plānošana un racionālāka autoparka noslodze ļaus tērēt mazāk līdzekļu degvielai

Mazākas apdrošināšanas izmaksas

Retāki remontdarbi, drošāki maršruti, GPS izsekojamība nozīmē lētāku apdrošināšanu

Samazinātas remonta izmaksas

Ar autoparka uzraudzības sistēmu aprīkoto automašīnu vadītāji transporta līdzekli vada saudzīgāk

Mazāks riepu nolietojums

Īsāks ceļā pavadītais laiks nozīmē riepas vairākām sezonām

Samazinātas amortizācijas izmaksas

Prātīga auto vadīšana kopā ar efektīvu maršutu plānošanu nozīmē ilgāku kalpošanas laiku

Papildu ieguvumi

1

Saudzīgāka auto vadīšana - samazināts remontu skaits

Mūsu pieredze liecina, ka ar autoparka uzraudzības sistēmu aprīkoto automašīnu vadītāji transporta līdzekli vada saudzīgāk. Tas ļauj ietaupīt uz samazinātu remontu skaitu, riepu nodilumu, eļļas maiņām un citām ikdienas ekspluatācijas sekām.

2

Autoparka optimizācija

Automašīnu lietojuma atskaites ļauj mērīt esošo autoparka noslodzi un izvērtēt optimālo uzņēmumam nepieciešamo transporta līdzekļu skaitu. Sistēmas dati par nobrauktajiem kilometriem, dīkstāvēm, izmantošanas ilgumu un citiem rādītājiem ļaus Jums pieņemt lēmumu par jauna auto iegādi vai kāda auto pārdošanu.